Centrum Rehabilitacyjno - Medyczne Dzieci i Dorosłych "REHA-MED" Agata Lechowicz swą działalność zapoczątkowało w maju 2008 roku. Od samego początku ideą przyświecającą założycielce centrum było zapewnienie jak najlepszych warunków usług medycznych pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzięki systematycznemu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, pełnemu zaangażowaniu w sprawy zdrowotne naszych pacjentów oraz ich zadowoleniu możemy ciągle
z pełnym zaangażowaniem realizować naszą misję.

W 2010 roku po realizacji inwestycji Centrum Medycznego polegającej na adaptacji nowych pomieszczeń o powierzchni ok. 150 m.kw do celów prowadzonej działalności staliśmy się placówką mającą znacznie większy potencjał i realizującą wysoki poziom świadczeń zdrowotnych. Centrum Medyczne od 2010 roku posiada podpisaną umowę na realizację świadczeń refundowanych z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie FIZJOTERAPIA AMBULATORYJNA oraz od czerwca 2013 roku w zakresie REHABILITACJI W OŚRODKU DZIENNYM, świadczy również zabiegi odpłatne dla pacjenta.

W 2014 roku została zrealizowana inwestycja polegająca na adaptacji dodatkowych pomieszczeń, które zwiększyły powierzchnię do 208 m.kw. - powstała nowoczesna sala kinezyterapii oraz dodatkowo sala gimnastyczna. Dla pacjentów zrealizowano również nową salę wypoczynkową oraz dwa dodatkowe boksy fizykoterapii.

Oferta Centrum Medycznego skierowana jest do każdej grupy wiekowej pacjentów, wykonujemy prawie cały zakres rehabilitacji medycznej z wyłączeniem diatermii i kriokomory. Centrum świadczy usługi w zakresie rehabilitacji ruchowej dzieci i osób dorosłych (rehabilitacja ogólna, rehabilitacja ruchowa, rehabilitacja metodą NDT-Bobath). Kierownikiem Centrum Rehabilitacyjno - Medycznego „REHA-MED” jest mgr rehab. Agata Lechowicz która posiada wymagane kwalifikacje i doświadczenie w zakresie prowadzenia wymienionej działalności. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizykoterapia, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku fizjoterapeuty – szczególnie w pracy z dziećmi. Doświadczony personel medyczny posiadający wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii uczestniczą cyklicznie w wielu kursach i szkoleniach zawodowych, pracują różnymi metodami. Kadra Centrum Medycznego „Reha-Med” posiadają certyfikaty PNF, McKenzie, TERAPIA MANUALNA, NDT-BOBATH oraz wielu innych metod z powodzeniem stosowanych w rehabilitacji.

W naszym centrum znajdziecie Państwo szeroki zakres usług medycznych z zakresu rehabilitacji dzieci i dorosłych oraz pomoc lekarską specjalistów m.in. z zakresu chorób wewnętrznych, rehabilitacji, ortopedii, neurologii i kardiologii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Centrum Medyczne REHA-MED

Copyright © Centrum Reha-Med. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio